REJESTRACJA TELEFONICZNA
Tel. 86 479 88 55
czynna jest w godzinach 07.00-18.00

Mając na względzie wygodę naszych pacjentów oferujemy Państwu możliwość rejestracji telefonicznej na wizytę do lekarza na konkretny dzień i godzinę w zakresie jednego tygodnia kalendarzowego.

Rozwiązanie to daje możliwość zaplanowania Państwu dogodnego terminu wizyty u lekarza, skraca czas oczekiwania przed gabinetem lekarskim oraz umożliwia czasowe rozdzielenia osób chorych od zdrowych, by chronić Państwa przed infekcjami.

Po wybraniu numeru 86 479 88 55 nasza nowoczesna centrala telefoniczna zaoferuje Państwu kilka opcji. Proszę wysłuchać komunikatu i wybrać ten numer, który Państwu odpowiada:

  • 1 - aby zarejestrować się do lekarza
  • 2 - aby powtórzyć stale zażywane leki
  • 3 - aby zarejestrować dziecko na szczepienie lub bilans zdrowia

Jeżeli dzwonicie Państwo w innej niż wyżej wymienione sprawie prosimy poczekać na zgłoszenie się operatora.

Proszę pamiętać, iż personel rejestracji dokłada wszelkich starań by odebrać każdy telefon dzieląc czas pomiędzy dzwoniących oraz oczekujących przy ladzie recepcyjnej. Jeżeli mimo wszystko Państwa telefon nie został odebrany prosimy rozłączyć się i spróbować zadzwonić ponownie.

Szybka rejestracja telefoniczna
666 996 393
czynna jest w godzinach 07.00-09.00

Pod tym numerem oferujemy Państwu możliwość szybkiej rejestracji telefonicznej na wizytę w dniu, w którym Państwo dzwonicie. Nie można tu wybrać godziny wizyty. Otrzymacie Państwo najbliższą możliwą wizytę w danym dniu do swojego lekarza. Jeżeli dzwonicie Państwo w innych sprawach, lub chcecie zarejestrować się na inny dzień zostaniecie Państwo poproszeni o rozłączenie się i skorzystanie z głównej rejestracji pod numerem 86 479 88 55.

e-rejestracja

Czynna jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
Zachęcamy Państwa do korzystania z nowego sposobu rejestracji . Prosimy klinkąć na baner „Rejestracja on-line„ i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Rejestracja on-lineGorąco rekomendujemy rejestrację on-line i system OSOZ. O tym, jak działa i jakie daje korzyści można przeczytać na stronie www.osoz.pl