Czynny od wtorku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców naszych małych podopiecznych, na szczepienia rejestrujemy telefonicznie pod numerem 86 479 88 55 (wybierz 3 w celu rejestracji na szczepienie), wyznaczając dogodny dla Państwa dzień i godzinę szczepienia w zakresie jednego tygodnia kalendarzowego.

W gabinecie wykonujemy bezpłatne szczepienia obowiązkowe zgodnie z aktualnym w danym roku Programem Szczepień Ochronnych,który znajdziecie Państwo TUTAJ

Na życzenie rodziców wykonujemy również szczepienia odpłatnymi szczepionkami zalecanymi, które nie są finansowane przez NFZ. Wszystkie szczepionki zalecane są do nabycia w naszym gabinecie szczepień.

Każde szczepienie poprzedzone jest badaniem lekarskim, które odbywa się w dniu szczepienia.

Pierwsze szczepienie w naszej poradni wykonujemy po 6 tygodniu życia dziecka. Na wizytę prosimy wziąć ze sobą 2 pieluszki tetrowe, jedną do ułożenia na stolik do badania dziecka, drugą na wagę dziecięcą.

Jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości lub pytania związane z opieką nad niemowlęciem zachęcamy do sporządzenia w domu listy i przedyskutowania jej z naszym dośwadczonym personelem pielegniarskim.


Galeria